Hakkımızda

35 yıllık tecrübesi ile Osman Koç Otomotiv Dingil SAN. ve TİC. A.Ş. sektöründe Türkiye&##39;nin ve bölgenin liderlerinden biridir. Müşterilerinin sevgisini ve güvenini kazanan Osman Koç, İç ve Dış pazardan gelen yoğun talepleri daha hızlı ve seri karşılamak için 55.000 m2&##39;lik arsada 12.500 m2&##39;lik kapalı alanda yeni fabrikasının inşaatını tamamlamış ve tüm üretimini yeni fabrikasına taşımış durumdadır.

En son teknolojiyi takip ederek yeni fabrikasını modern, güvenilir ve kaliteli cihazlarla donatan Osman Koç, üretimini artırarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ve uygun maliyetli dingil ihtiyaçlarını tam zamanında karşılaya bilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen Osman Koç, İç ve Dış sektörde kalıcı stratejiler geliştirip uygulayarak pazar payını artırmayı temel hizmet politikası saymıştır.

Sektörün tüm ihtiyacına cevap verecek niteliğini koruyan Osman Koç, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle çağın gerektirdiği en yeni ürün yelpazesini, müşterisine sunuyor. Dingil ve Pnömatik piston imalatı yapan Osman Koç, kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuştur.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi çerçevesinde hizmet sunan ulusal ve uluslararası bir hizmet markası olmaktır.

Misyonumuz

Teknolojiyi devamlı takip ederek verimliliği artırmak, ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerinin, paydaşlarının, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteli ürünlerimizle ve satış sonrası servis hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
İşveren, çalışan ve müşterilerimizle birlikte; karşılıklı işbirliği ve güven anlayışıyla çalışıp verimliliğimizi artırmak,
Tüm çalışanlarca Kalite Yönetim Sistemini benimsemek ve sürekli olarak geliştirmeyi hedef edinmek,
Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
Sürekli, eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,
Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.
Kalite belgelerimizi görmek için tıklayınız

Uluslararası Ticaret

Avrupa ve Ortadoğuya yaptığımız ihracatla uluslararası arenada aranan Türk Markası olarak çalışmalarımızı başarıyla devam ettiriyoruz.

Hedef ve İlkelerimiz

Hizmet kalitemiz ve azmimiz markamızın en güçlü halkasıdır. Bu yüzden, müşteri istekleri doğrultusunda, güvenilir, zamanında ve kaliteli üretim yapmak, çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli gelişmeyi sağlamak,
En iyi kalitede ürün sunmak,
Satış öncesi ve satış sonrası hedef kitlemizle iyi iletişim kurmak,
Küçülen dünya pazarında, kesintisiz müşteri memnuniyetini sağlamak, bu memnuniyeti geleceğe taşımak ve Satış ile başlayan hedef kitle dostluğunu satış sonrasında da sürdürmek, firmamızın temel hedef ve ilkeleridir.

Çünkü Osman Koç&##39;tan sadece ürün değil, kalite ve güven de satın alıyorsunuz.